• Index
  •  » Film
  •  » Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

#1 06-03-2007 22:40

kasper.linge

Anaesthesiac

Zarejestrowany: 23-10-2006
Posty: 177

Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

o hannibalu widzialem jedynie "milczenie owiec" i z tym filmem automatycznie zestawiałem hannibal: po drugiej stronie maski.
film trwa dwie godziny i miałem wrażenie, ze oglądam kilka filmów w jednym. na początek myślałem, że oglądam jakis dramat wojenny, o tym jak to jest ciężko. później opowieść o chłopcu do łzy ostatniej, który na wojnie stracił rodziców, troche przygodówki rodem z filmów szpiegowskich i na koniec film o człowieku, który zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
wymowa niektórych scen jest podawana w sposob łopatologiczny, jakby twórcy bali sie, że nie zostaną zrozumieni. nachalne reminiscencje z dzieciństwa, postaci są pokolorowane albo czane albo białe, a dialogi chciałyby być filozoficznymi zaklęciami.
podsumowując na moje film jest jak średnie wypracowanie średniego ucznia liceum, który nie potrafi wytłumaczyć pewnych rzeczy, a tylko je przedstawic w sposób opisowy. bo to, że w "milczeniu owiec" mielismy do czynienia z genialnym psychopatą, zostało wytłumaczone w ten sposób, że przeciez on nie miał rodziców i studiował medycynę!
ale obraz nie epatował brutalnymi scenami w stopniu w jakim sie spodziewałem, co zapisuje na plus;)


http://imagegen.last.fm/basic10/artists/5/kasper_linge.gif

Offline

 

#2 06-03-2007 22:45

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

:D I co, przeżyłeś? Nie bałeś się?
No ale w sumie polecasz, czy nie? Bo nie wiem czy zawracać sobie głowę, czy nie ;)
Może ktoś inny widział? Jak się ten film ma w porównaniu z poprzednimi? [widziałam wszystkie] Oczywiście do Milczenia Owiec z góry zakładam, że nie da się go porównać ;)


))<>((

Offline

 

#3 06-03-2007 23:01

kasper.linge

Anaesthesiac

Zarejestrowany: 23-10-2006
Posty: 177

Re: Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

no ogólnie drugi raz bym nie poszedł. nie podobał mi sie osobiście, ale nie wiem czy moge komus doradzac czy isc czy nie isc. osobie z która byłem np. ten film sie podobał.
na moje słaby film.

Ostatnio edytowany przez kasper.linge (06-03-2007 23:05)


http://imagegen.last.fm/basic10/artists/5/kasper_linge.gif

Offline

 

#4 06-03-2007 23:04

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

To i tak znośnie ;)


))<>((

Offline

 
  • Index
  •  » Film
  •  » Hannibal: Po drugiej stronie maski z przymrużeniem oka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-pbf-forum.pun.pl www.athenahutis.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl