#13 11-03-2007 13:15

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Crap

Chcecie ze mnie zrobic idiote?
Hm...w kwestii znajomosci angielskiego zycze powodzenia.
Zreszta logicznym jest, ze ci, ktorych irytuje mieszanina jezykow a co za tym idzie kaleczenie polszczyzny stana po mojej stronie, ci zas ktorzy maja to w dupie stana po jej stronie.


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#14 11-03-2007 13:20

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Crap

A wiecie co? Ja Wam polecam poczytać sobie ZASADY tego forum. Szczególnie punkty 1 i 3. Jeśli macie coś sobie do powiedzenia, chcecie się pokłócić, zapraszam na priv, a mnie osobiście te kłótnie już zmęczyły i nie chcę mieć tego na forum. Nie mówiąc już o OT.


))<>((

Offline

 

#15 11-03-2007 13:25

maxinquaye

Ibuprom MAX

Zarejestrowany: 15-10-2006
Posty: 73

Re: Crap

Pewnie teraz ja mam się poczuć strasznie. Bardzo mi przykro, nie tym razem. Ale próbuj dalej jeśli tylko chcesz ;) Ja chciałam jedynie wyrazić swój podziw dla beardy mana. Uczyniłam to w języku angielskim, ponieważ jest to język używany w muzyce, której słucham, czy filmach, które oglądam i myślę też, że prozakowcy doskonale go rozumieją. Poza tym, jak oboje ustaliliśmy, mam do tego pełne prawo. Ty zrobiłeś z tego wielką aferę. I jeśli sądziłeś, że możesz mnie bezkarnie obrażać, to się przeliczyłeś. No i skoro srasz na moją opinię, to po co w ogóle odpowiedziałeś na mojego poprzedniego posta? A w kwestii kaleczenia polszczyzny, to w naszym ojczystym języku występują takie litery jak ę,ą,ź,ć itd. Uprzedzając Twoją odpowiedź, że nie używanie takich znaków, to internetowy zwyczaj, powiem tylko, że ten zwyczaj kaleczy język polski, w znacznie większym stopniu, niż ja. Ale jak rozumiem, Ciebie nie obowiązują żadne reguły i Twoje słowo musi być zawsze ostatnie. Z mojej strony, to tyle w tym temacie.


Daydreaming
I quietly observe standing in my space

Offline

 

#16 11-03-2007 13:31

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Crap

Przeliczylem sie?
Jestem bezkarny.
Nic mi nie jestes w stanie zrobic.
Nic, bo przeciez nie obrazi mnie ktos czyja inteligencje podwazam prawda?
Na internetowych forach polskich znakow nie uzywam z oszczednosci czasu, co wydaje sie dosc logiczne.
Co jest wiekszym kaleczeniem jezyka polskiego, wplatanie wen obcjojezycznych wyrazow co chwila, czy nie uzywanie polskich znakow, podczas gdy i tak kazdy przekaz ten rozumie bo jest w UNCODZIE, hm?
Niniejszym chcialem sie pozegnac, odchodze z tego forum, bo sie robi zgroza i zalosc przez solidarnosc jajnikow, ktora choc racji nie ma znalazla swojego kozla ofiarnego.
Moglbym wishka cos jeszcze dopisac, ale wszystko co mialem do powiedzenia napisalem ci wtedy na gg.


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#17 11-03-2007 13:39

wishka

Administrator

2527533
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Re: Crap

Heh, tak pamiętam co mi napisałeś, ciężko o tym zapomnieć, bo z takim brakiem szacunku do mojej osoby, z taką oceną mnie bez żadnego uzasadnienia jeszcze się w swym życiu nie spotkałam.


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gwsinf.pun.pl www.logistyka-wscil.pun.pl www.ufo.pun.pl www.dsm.pun.pl www.ppserw.pun.pl