#1 11-05-2008 15:48

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Portishead - Third [2008]

http://img237.imageshack.us/img237/2636/portiu2.jpgOk... Jako, że nie pisałam ze 100 lat, to w ramach treningu coś trza skrobnąć ;)
Jak wiadomo, Third krąży w sieci już od dawna, ja wolałam poczekać na oficjalną premierę [kto wie, może trochę jeszcze to podkręcili itd.], album w całości zresztą można było przesłuchać na last.fm.

Nie powiem, że nie miałam pietra przed odpaleniem tego po raz pierwszy ;) Po 11 latach czekania, można było spodziewać się wielu rzeczy.
W dalszym ciągu nie mam jeszcze płyty opanowanej w całości, tzn. przesłuchałam kilka razy, z naciskiem jednak na: We Carry On, Machine Gun i Threads - jak na razie moje ulubione.
Całość, wg mnie, jest dość mocno zróżnicowana, na początku miałam odczucia, że album jest nierówny. Pomału zmieniam zdanie ;)
Hmm... co by tu jeszcze, nie miałam zamiaru, ani nie mam głowy pisać obszernego posta, however uważam, że wypadało ten album chociaż nadmienić.

Generalnie wrażenia pozytywne, uważam, że trzymają poziom, styl się nieco zmienił, ale jest nadal Portisheadowy ;) Ach, no i teksty Beth. Genialnie, że się nic nie zmieniła :D i o to chodzi. [Chyba bym umarła, gdyby nagle zaczęła śpiewać o cudzie macierzyństwa...]

No nic, jak tam Wasze wrażenia?

Useful links:


))<>((

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sonyericsson.pun.pl www.rangerspl.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.total-wrestling.pun.pl www.worldofdigimon.pun.pl