#1 31-08-2008 19:46

Czarodzieju

Panadol

3697545
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 30-10-2007
Posty: 26
WWW

Radio internetowe!

Co myślicie o ruszeniu wspólnego radia internetowego? Z tego co się dowiedziałem to wcale nie jest to takie odległe, a pozyskanie słuchaczy raczej nie będzie trudne. Ja grałem w 2 radiach, zacząłem 3 lata temu. Znam 6 osób (kolegów prezenterów), którzy od zaraz i za darmo mogliby nadawać audycje. Strona internetowa też nie wydaje mi się zbyt trudna do zrobienia w javascripcie czy czymkolwiek innym. Najważniejszą sprawą byłoby ustalenie gatunku muzycznego jaki radio preferowałoby. Trip hop, chillout, breakbeat, electro - nie jest tak odległe od drumm and bassu i nawet reggae, ragga, dancehallu, ska.. Przecież to Bob Marley wprowadził pierwszy raz elektronikę do reggae. Także to jest do dogadania. Takie radio mogłoby funkcjonować tylko przy zaangażowaniu większości członków. Na początku wszyscy musielibyśmy dokładać, z tego co się orientuje byłoby to ok. 5zł/miesiąc (wykupienie abonamentu w zaiksie i serwera shoutcasta). Ciekawy jestem czy podoba wam się ten pomysł, moglibyśmy wspólnie coś ruszyć. Chociaż was nie znam, to wiem że znacie się na muzyce, porządnej muzyce, bo przecież nie przez przypadek tutaj trafiłem. Napiszcie koniecznie co myślicie o tym, bo jest to jak najbardziej w zasięgu ręki i do zrealizowania w ciągu najbliższych tygodni najpóźniej:d


Zazwyczaj nie czytam tego co piszę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fire.pun.pl www.kl3a.pun.pl www.pustak.pun.pl www.oaza.pun.pl www.pokemon-green.pun.pl