#1 26-02-2007 16:53

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Fenomen rodem z kraju Wuja Sama.

Bianca Ryan

Ta panna ma 11 lat!!
Zgodze sie, ze moze ma maniere troche jak Mariah Carey, czy wczesna Whitney Houston i przez to moze byc szufladkowana jako piosenkarka do kotleta, ale jak ktos zauwazyl, ona w wieku 11 lat ma wieksze obycie sceniczne niz niejedna z dzisiejszych gwiazd przed 30stką, nie zuje gumy w wywiadach, jest mila, kulturalna i nie jest w sobie zakochana i co wazniejsze, ma nieziemski glos, ktory pewnie jeszcze rozwinie.
Osobiscie widzialbym ja performing jazz ;-)







Ponoc nagrala juz jakas plyte. Ja tam zbytnio bym sie jej chwilowymi produkcjami nie przejmowal, ale czas pokaze i za jakies 6/7 lat zobaczymy dojrzala prawie Biance, wtedy ocenimy, w ktorym kierunku poszla jej kariera.
Problem tylko z tym ze w USA latwo sie zaprzedac komercji.

Ostatnio edytowany przez Solaris (26-02-2007 16:54)


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

#2 26-02-2007 17:28

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Fenomen rodem z kraju Wuja Sama.

Faktycznie, wymiata ;) ciekawe jak się jej kariera potoczy. No i oby nie straciła tego głosu, bo słyszałam, że przeciążając struny głosowe w tym wieku, można sobie je na dobre uszkodzić. Ale trzymamy kciuki ;) i żeby tylko dobrze wybrała repertuar za te kilka lat ;)

A na filmiku, który jest w środku jest Kaitlyn Knippers, ale też całkiem nieźle sobie radzi jak na 9latkę ;)

Aha, i sorry za offtopic, ale nie mogłam się powstrzymać. Tak a propos piosenkarek, które mają warunki głosowe, a nie wiadomo czemu śpiewają popy...

Christina Aguilera & Herbie Hancock - A Song For You

No normalnie mnie to rusza.... ;)


))<>((

Offline

 

#3 26-02-2007 17:41

Solaris

Addikt

3478197
Call me!
Zarejestrowany: 19-10-2006
Posty: 655

Re: Fenomen rodem z kraju Wuja Sama.

Christina zawsze miala niesamowity potencjal co kilkoma duetami i solowymi popisami potwierdzila, szkoda tylko, ze sprzedala sie komercji.
A kawalek cudny :)

Z jej repertuaru polecam "El beso del final".

Ostatnio edytowany przez Solaris (26-02-2007 17:45)


To define is to limit.

http://travian.macaputo.de/sig-5-en-2-pl5_58706.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.metin2-fan.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl