#1 12-03-2007 15:14

Arbol Reales

Panadol

Zarejestrowany: 12-03-2007
Posty: 2

Jaki to film?

cześć. szukam tytułu pewnego nowego  filmu, którego trailer przypadł mi do gustu.
Z tego co pamiętam rzecz dzieje się w Skandynawii między Wikingami. Owi wojownicy wojują sobie spokojnie i w lesie nieopodal pojawia się jakiś chłopiec (prawdopodobnie wódz przyszły), który ma coś wspólnego z wilkami. Jak tak sięgam pamięcią to temat wilków był dosyć ważny i zdaje się, że był jednym z głównych rdzeni fabuły. Chłopiec chyba gania po lesie z tymi wilkami i ma coś wspólnego z wojującymi wojownikami jakimi są Wikingowie.
To tyle ode mnie jeśli chodzi o dane.
Jeżeli coś wam świta to proszę o informacje. Pozdrawiam AR.

Offline

 

#2 12-03-2007 18:49

wishka

Administrator

2527533
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 403
WWW

Re: Jaki to film?

Ok, jedyne co mi przyszło do głowy - to coś takiego:



Film nazywa się "Pathfinder", coś jest o wikingach, niekoniecznie wilkach, ale za to są indianie :P Trailer widziałam juz ładnych parę miesięcy temu w kinie, więc nie wiem czy o to chodzi :( Ale nie poddawaj sie, pozdrawiam i witamy na forum :)


http://www.denness.net/scrobblersig.php?username=wishka

Offline

 

#3 13-03-2007 17:55

Arbol Reales

Panadol

Zarejestrowany: 12-03-2007
Posty: 2

Re: Jaki to film?

trafiles w dziesiatka. dokladnie tego tytulu szukalem. o wilkach musialem chyba gdzies przeczytac i mi sie wyobraznia zabrudzila ;)
dzieki za powitanie mam nadzieje ze cos wniose do kolektywu :)

Offline

 

#4 13-03-2007 22:12

aha

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 1078
WWW

Re: Jaki to film?

Hej ;)
No tam na początku mówią "there are two wolves fighting in a man's heart..." hehe, więc miałeś prawo sobie wkręcić ;)


))<>((

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magi1nation.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.metin2-fan.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl