#1 22-06-2007 11:23

_49

Ibuprom MAX

Skąd: out_of_reach
Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 91

Deftones

Od jakichś dwóch lat przysłuchiwałem się twórczości Chino Moreno i spółki, a ostatnio (właściwie wczoraj wieczorem, tudzież dziś po północy) włączyłem sobie do snu i, och, wydaje mi się, że wrócę do ich muzyki na jakiś czas. Godna polecenia zdaje się być ich ostatnia płyta, (na którą nie czekałem przecież ze zniecierpliwieniem, ba, w ogóle nie czekałem), która ma w sobie coś niesamowicie 'deftonesowskiego'. Cedek naprawdę dobry, spójny i dość wyważony, ogólnie trzymający poziom, a wydany przecież w czasie sporych zawodów muzyczno - wydawniczych z roku zeszłego i bieżącego:

Deftones [2007] - Saturday night wrist
http://ec1.images-amazon.com/images/I/51-BI6NfpgL._AA240_.jpg

Co do warstwy merytorycznej... Padam przed tekstami i wokalem Chino. I nie piszę tego w aspekcie ostatniego longplaya, lecz ogólnie, spoglądając przez pryzmat całej twórczości zespołu. Nie można zapomnieć o doskonałej sekcji rytmicznej, naprawdę robiącej wrażenie, ale to już temat na dłuższą dyskusję. (:

Tak więc, słuchacie? Lubicie? Może macie jakieś ulubione kawałki / płyty / etc ? (;


Jenerał Sowiński stracił dla Polski nogę, Walery Sławek stracił dla Polski oko, Aleksander Kwaśniewski stracił dla Polski 10 kilo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antyk.pun.pl www.ncw-hyde-park.pun.pl www.raiders-l2.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl www.stojaknabanany.pun.pl